Puzzle Harry Potter

Przygody wyjątkowego czarodzieja i jego walka z wieloma siłami zła weszły do kanonu współczesnego kina. Pasjonatami tej sagi są zarówno dzieci, jak też dorośli, więc wciągającą rozrywką dla całej rodziny będą Puzzle Harry Potter. Uderzające podobieństwo to na przykład doskonałe odwzorowanie: Rogogona Węgierskiego, Voldemorta i rzecz jasna głównego bohatera. Konkurencyjne ceny są też niekiedy obniżone ze względu na spory rabat. Puzzle Harry Potter mające 1000 elementów będą więc doskonałą opcją na świąteczny lub urodzinowy upominek niezależnie od wieku, płci czy innych zainteresowań. Precyzję wytwarzania wszystkich elementów zapewniają wyłącznie cenione marki, takie jak Ravensburger i Eurographics. Epickie momenty ze scenariusza poszczególnych części Harrego Pottera będą uwiecznione na tych układankach. Puzzle mają też podwyższoną odporność na blaknięcie i odchodzenie zewnętrznej powłoki, co zdecydowanie zwiększa ich funkcjonalność. Dzięki temu być może przekażesz je kolejnemu pokoleniu?

Puzzle Harry Potter dla wszystkich miłośników magicznej sagi

Droga do Hogwartu czy wizyta w domu Weasleyów to tylko niektóre inspiracje dla Puzzli Harry Potter. Pierwsza z wymienionych prezentuje atrybuty młodego czarodzieja, który stopniowo odnajduje swoje miejsce na ziemi oraz prawdziwe przeznaczenie. Z kolei druga to przybycie Harrego do rodzinnego domu Rona. Właśnie wtedy okazuje się, że budynek dla adepta Szkoły Magii i Czarodziejstwa zdecydowanie różni się od obiektu mugoli. To niejedyne obrazy podzielone na 1000 elementów, ponieważ w projekcjach pojawia się też Voldemort. Jest on głównym przeciwnikiem Harrego Pottera i uosobieniem wszystkiego, co złe. Jego celem staje się przejęcie władzy nad światem oraz rozplenienie śmiercionośnych sił. Puzzle są grafiką prezentującą obraz scrapbookingu, czyli ozdobionych fotografii z najważniejszych scen tej rywalizacji.

Puzzle Harry Potter, czyli precyzja wykonania elementów

Idealne dopasowanie każdej części wynika z klasy zaprojektowania oraz wykonania, którą cechują się Harry Potter Puzzle 1000. Niezależnie od liczby pojedynczych elementów, trzeba zwrócić uwagę na najwyższą jakość wytwórczą. Wpływa na nią użycie wytrzymałej tektury, która jest dodatkowo pokryta powłoką o właściwościach delikatnie odblaskowych. Na przyjemność związaną z łączeniem takich puzzli wpływa również charakterystyczne kliknięcie. Włożenie końcówki jednej z części we właściwie wybrany wykrój potwierdza właśnie ten dźwięk. Jest on też wskazaniem, że puzzli nie należy dodatkowo dociskać lub wpychać na siłę. Taka technika Soft Click została zastosowana w artykułach marki Ravensburger. Puzzle z postacią Harrego Pottera produkowane są z zachowaniem najwyższej precyzji i staranności. Na ich klasę wpływa również użycie najlepszych narzędzi do wytwarzania wieloelementowych układanek logicznych. Dwie marki – Falcon Deluxe i Eurographics, wykorzystują papier pochodzący z recyklingu.

Unikalny kształt i odwzorowanie Puzzli Harry Potter

W naszym sklepie internetowym w podkategorii “Puzzle Harry Potter” można znaleźć także propozycję marki Eurographics. Co prawda puzzle nie przedstawiają żadnej z postaci tego kultowego filmu, ale jest to wspaniały obraz namalowany przez Annę Stokes, do złudzenia przypominający Rogogona Węgierskiego. Co ważne, elementy tej układanki logicznej zostały wykonane techniką Smart Cut. W efekcie każdy z nich ma charakterystyczny kształt, ułatwiający połączenie go z pasującą częścią. Sama nazwa procesu produkcyjnego wskazuje na jego specyfikę związaną z inteligentnym oraz innowacyjnym cięciem. Nie ma mowy o tym, aby zestawienie elementów wiązało się z jakimkolwiek oporem czy koniecznością użycia siły. Pewnym skomplikowaniem bywają też nieco bardziej różnorodne kształty, odbiegające od klasycznych puzzli. Po części może to utrudniać ich składanie, jednak będzie wyzwaniem dla grupy osób zaawansowanych. Nabywca pośród tysiąca części nie znajdzie też dokładnie dwóch takich samych. Zewnętrzna powłoka i ozdobniki kolorystyczne są wykonane przy użyciu całkowicie ekologicznych farb – bez szkodliwej chemii. Proponowane puzzle pokazują złowrogiego i przeraźliwego smoka, co z pewnością zrobi wrażenie tak na młodych, jak na starszych maniakach Harrego Pottera.

Puzzle Harry Potter to kreatywna rozrywka dla każdego

Harry Potter Puzzle 1000 elementów stanowią świetny pomysł na prezent. To powrót do klasyki układanek logicznych oraz ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Magiczne krainy, a także nietypowi bohaterowie mogą być trudniejsi do ułożenia niż krajobrazy przyrodnicze, malownicze widoki albo klasyczne postacie. Właśnie dlatego również dorośli podejmują wyzwanie, chcąc ułożyć wszystkie puzzle. Dodatkowo należy podkreślić, że nadają się one do oprawienia w ramę. Mogą więc stać się dekoracją pokoju dziecięcego lub innego pomieszczenia. Takie motywy przewodnie są całkowicie niesztampowe, co tylko podnosi atrakcyjność wizualną puzzli. Harry Potter wraz z grupą oddanych przyjaciół przemierza kolejne szlaki, które bywają widoczne na tych układankach. Gdyby nie charakterystyczne, delikatne wyżłobienia między łączeniami, wiele osób mogłoby pomylić puzzle z tradycyjnym obrazem.

Filtr - Marki
Filtr- Autor
Filtr - Elementacja
Filtr - Tematyka